Şişli Kurye Kiralama Hizmeti
Şişli Kurye Kiralama Hizmeti

Şişli Kurye Kiralama Hizmeti Kurye gönderileriniz çok fazla ve maliyeti sizi düşündürüyor mu? Kurye kiralayrak maliyetlerinizin çok altına çalışabilirsiniz. Kiralık kurye ile sadece size hizmet eden bir kuryeniz olur. Şişli Kurye Kiralama Hizmeti Aylık, 6 aylık, yıllık kurye kiralama hizmetlerimiz mevcuttur.Şişli Kurye Kiralama Hizmeti Kurye kiralamak kapınızın önünde bekleyen ve sizin için çalışan bir kadrolu personel gibidir.Şişli Kurye Kiralama Hizmeti İstediğiniz adrese gönderebilir, istediğiniz gibi yönlendirebilirsiniz.Şişli Kurye Kiralama Hizmeti.

KURYE KİRALAMA ŞARTLARI AŞAĞIDAKİ GİBİDİR
 

1. Haftanın 5 günü sabah 09.00 başlayıp akşam 18.00 sona erecek
2.Günlük 150 km yol 2 köprü 2 otoban geçişi yemek ssk lar Kurye Türk Tarafından karşılanacak.
3.Hafta sonu 1 kurye 09.00 başlayıp akşam 18.00 sona erecek günlük 150 km yol 2 köprü geçişi yemek ssk lar Kurye Türk Tarafından karşılanacak.
4. Günlük 150 km dışında her 1 km için 180 kr olarak faturaya ilave edilecek
Günlük 2 köprü 2 Otoban geçişi aşılırsa +maaşa ilave ilave edilecektir saat 18.00 den sonra yapılan işler mesai ücreti olarak maaşa ilave edilecektir.

 

 

 

Coğrafya

Çatalca Yarımadası'nın doğu kesiminde yer alan ilçe topraklarının deniz kıyısı yoktur. Şişli İlçesi'nde çok az yeşil alan kalmıştır.

Eğitim

İTÜ Mimarlık Fakültesi olarak kullanılan Taşkışla'nın batı cephesi

Şişli İlçesi eğitim kurumları açısından oldukça zengindir. İlçe sınırları içinde 14 okulöncesi eğitim kurumu, 46 ilköğretim okulu ve 27 ortaöğretim kurumu vardır. Nişantaşı Anadolu Lisesi (eski English High School), Notre Dame de Sion Fransız Lisesi, Nişantaşı Nuri Akın Anadolu Lisesi (eski Nişantaşı Kız Lisesi), Saint Michel Lisesi, Şişli Anadolu Lisesi ilçedeki köklü ortaöğretim kurumlarıdır.[4]

İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ), Marmara, Yıldız Teknik, İstanbul Bilgi, Beykent, Bahçeşehir, Haliç, İstanbul Bilim üniversiteleri ve Şişli Meslek Yüksek Okulu ilçe sınırları içinde bulunmaktadır.

Spor

Şişli İlçesi'nde spor tesislerinden başlıcası, Galatasaray Spor Kulübü'nün yeni sahası olan ve ilçenin kuzey kesiminde Ayazağa-Seyrantepe arasında bulunan Türk Telekom Arena'dır. Diğer önemli spor tesisleri; Ayazağa Yusuf Tunaoğlu Stadı, Feriköy Stadı ile Ayazağa'daki Eczacıbaşı Spor Salonu'dur.

Şişli'de faaliyet gösteren en ünlü spor kulüpleri arasında Eczacıbaşı Spor Kulübü ile geçmişte Süper Lig'de mücadele etmiş olan Feriköy Spor Kulübü gösterilebilir.

 

 

Motorlu Kurye
Montaj Bloggif oluşturulan
Express Kurye

Evrakınızın kısa sürede sizden alınarak istediğiniz adrese (normal gönderi süresinden daha hızlı) ulaştırılıması için sadece şirketinizin gönderisini yaparak, başka hiç bir adrese uğramadan teslimat yapılan gönderi şeklidir. Sizin gönderiniz yerine ulaşmadan hiçbir şekilde ikinci bir iş araya giremez. Bu sayede gönderiniz İstanbul içi yakın mesafede 45 dakika uzun mesafede 90 dakika içinde kuryelerimiz tarafından alınır ve yerine ulaştırılır. Kuryemiz gönderinizi teslim eder etmez, firmamızdan size siparişiniz ulaştı bilgisi verilir.

Gece Moto Kurye

Akşam 18:00 den sonra vereceğiniz siparişler gece kurye olarak tabir edilmektedir. Firmamızda 24:00 a kadar kurye elemanı bulunmaktadır. Saat 21:30 dan sonraki siparişleriniz için yukarıda bulunan kurye telefonlarımızdan faydalanabilirsiniz. Gece kurye hizmetimizakşam 19:00 dan başlayarak ertesi sabah mesai saatinin başlangıcına kadar geçerlidir. Saat 19:00 21:30 saatleri arasında fiyatlar normal gönderilerin 2 katıdır. 21:30 dan sonraki gönderiler için firmamız fiyat haklarını saklı tutar. Fiyat verilecek siparişin bilgilerin göre operasyon tarafından belirlenir.